ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Blog

Kubík 9 měsíční kluk HLEDÁ DOMOV

Kubík 9 měsíční kluk HLEDÁ DOMOV

Kubík 9 měsíční kluk HLEDÁ DOMOV... Jako druhý u nás dostal před vánocemi umístění tento úžasný, ale bohužel nechtěný pejsek.
Majitelka v invalidním důchodu si ho do bytu pořídila s tím, že pes ji bude motivovat k pohybu a procházkám, aby zhubla. Velice rychle ji to však opustilo a tak venčení vyřešila plinou u dveří, kde musel pes vykonávat potřebu.
Samozřejmě však neměl kde vybít svou štěněcí energii a tak začal v bytě likvidovat. To majitelku tak vytočilo, že se ho chtěla co nejrychleji zbavit...
Na prosbu paní Lenky z Příbrami jsme pejska okamžitě přijali, aby neskončil někde na zahradě jako živý alarm nebo v kotci. Tímto ji velice děkujeme za její obětavý příštup.
Kubík je velice přátelský, ale akční a zatím nevychovaný, nevhodný k malým dětem co vidí, radostí povalí. Potřebuje aktivní lidi, kteří budou mít čas na vedení Kubika, procházky, výlety a blbnutí. Určitě není vhodný k seniorům.
Kočky zná a zvládá dobře, ale se psy se snaží dominovat a neumí s nimi zatím komunikovat, ideální by byl jako jedináček. Je zdravý, čipovaný a bude kastrovaný.
Zájemci na Kubika pište sms na tel číslo 773797617 odkud jste co můžete nabídnout atd. ozvu se.
Kubík se nachází u nás v psím domově Pod křídly anděla Spolku Zastavme Utrpení v Žerotině u Olomouce.

Fotogalerie